„Parma“ namuose 79:85 (20:24, 21:23, 21:22, 17:16) turėjo pripažinti Zelionos Guros „Stelmet“ (5-6) pranašumą.

Lietuviai pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausi. Adas Juškevičius per 22 minutes pelnė 16 taškų (4/4 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas ant parketo praleido 33 minutes, per kurias į varžovų krepšį taip pat įmetė 16 taškų (3/5 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

„Stelmet“ į priekį vedė Gabrielis Lundbergas. Europos čempionato atrankoje Lietuvos rinktinę skriaudęs danas į „Parma“ krepšį per 37 minutes įmetė 25 taškus. Gynėjas dar ir atkovojo 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o jo pasirodymas įvertintas 25 naudingumo balais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)