Lietuvio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (5-1) komanda 75:78 (23:30, 52:48) krito prieš Stanfordo „Cardinal“ (4-2).

Pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrusio Arizonos universiteto gretose Ą. Tubelis buvo antras pagal rezultatyvumą.

18-metis puolėjas per 22 minutes įmetė 10 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.) bei atkovojo 6 atšokusius kamuolius.

Be to, 207 cm ūgio krepšininkas 1 kamuolį perėmė, blokavo 1 varžovo metimą ir 3 kartus suklydo.

Lietuvis žaidė ir nugalėtojų gretose. 21-erių centras Lukas Kišūnas per 6 minutes taškų nepelnė, atkovojo kamuolį ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Stanfordo universitetą į priekį vedė Jemarlas Bakeris, kuris per 36 minutes pelnė 29 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)