Alytiškiams tai antroji pergalė iš eilės „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. 9-oje vietoje esanti „Dzūkija“ pergalių skaičiumi pavijo „Neptūną“, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Prieniškių bloga atkarpa tęsiasi – tai jau penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Šeimininkai sukurpė spurtą 17:0. Simo Jasaičio ir Giedriaus Staniulio duetas varė į neviltį Manto Šerniaus auklėtinius. „CBet“ savo pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje pelnė tik praėjus 6 minutėms, o dzūkai dešimties minučių atkarpą laimėjo 20 taškų persvara (44:32).

Po pertraukos dzūkų gretose prabilo Kristupas Žemaitis, tačiau svečiai ėmė artėti. Panašų pranašumą laikę alytiškiai ketvirtajame kėlinyje leido „CBet“ priartėti iki 6 taškų (66:60).

Svarbiu metu užsikūręs Paolo Marinelli įrideno du tritaškius (85:69), o „Dzūkija“ atgal nebesižvalgė.

Pirmame rate pajėgesni buvo prieniškiai, kurie laimėjo 81:74.

„Dzūkija“: K. Žemaitis 26 (8/13 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 7/9 baudos, 6 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud. balai), S. Jasaitis 20 (5 atk. kam. 22 naud. bal.), P. Marinelli 16, G. Staniulis 14 (10 atk. kam.) taškų.

„CBet“: M. Sušinskas 22, Einaras Tubutis 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Marquisas Wrightas 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)