Trečiajame kėlinyje atitrūkusi, bet ketvirtajame dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „Barca“ atkaklų trilerį laimėjo 78:75 (20:22, 17:17, 24:12, 17:24).

Prasidėjus lemiam ketvirčiui „Barcelona“ turėjo dviženklę persvarą 61:51, bet šeimininkai nepasidavė. Galisijos ekipa spurtavo 8:0 ir pasivijo 59:61.

Negana to, ketvirtojo kėlinio viduryje „Obradoiro CAB“ išsiveržė į priekį 68:67.

Nikola Mirotičius greitai sugrąžino svečiams pranašumą 69:68, bet rezultatą tuomet išlygino L. Biručio baudos metimas (69:69).

Po kelių akimirkų L. Birutis atliko rezultatyvų perdavimą Chrisui Čerapovičiui (71:71), o prasidėjus priešpaskutinei minutei svarbų tritaškį smeigė Nickas Calathesas – 74:71.

Netrukus L. Birutis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (72:74), o prasidėjus paskutinei minutei taip nutiko dar kartą (73:74). Toks pats scenarijus prie baudų metimo linijos lietuviui ketvirtajame kėlinyje kartojosi net keturis kartus.

Paskutinę minutę komandos apsikeitė dėjimais, o likus žaisti 10 sekundžių du svarbius baudų metimus sumetė Cory Higginsas (78:75).

Š. Jasikevičiaus kariauna tuomet pažeidė taisykles, Ch. Čerapovičius prametė abu baudų metimus, ir nors L. Birutis atkovojo svarbų kamuolį puolime, pratęsimą išplėšti galėjęs Alberto Munozo tritaškis skriejo pro šalį.

L. Birutis iš viso pralaimėtojams per 17 minučių surinko 12 taškų (3/4 dvit., 6/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o jo pasirodymas įvertintas 14 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Laurynas Beliauskas per 24 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 3 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 25 taškus pelnęs N. Calathesas. Po 10 pridėjo Cory Higginsas ir Thomasas Heurtelis.

Nors sekmadienį žiniasklaidoje pasirodė gandų apie tai, jog pastarasis krepšininkas „Barceloną“ palieka, klubas kalbas apie galimą sutarties nutraukimą paneigė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)