Paskutinėmis sekundėmis vos neprisižaidusi „Juventus“ ekipa iškovojo dramatišką pergalę 85:84 (18:13, 20:26, 25:24, 22:21).

Visų rungtynių metu komandos žaidė taškas į tašką, o likus žaisti 3 minutes „Neptūnas“ po Beno Griciūno dvitaškio išsiveržė į priekį 82:79.

Vis dėlto likus žaisti 2 minutes Martynas Gecevičius sušvelnino atsilikimą (81:82), o prieš prasidedant paskutinei minutei Ignas Vaitkus tritaškiu persvėrė rezultatą 84:82.

Likus žaisti 36 sekundes I. Vaitkus pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (85:82), ir nors tuomet „Juventus“ apsigynė, Utenos ekipai pergalės vos nekainavo Žygimanto Skučo klaida.

„Juventus“ puolėjas metė kamuolį per visą aikštę į priekį, o Vytautas Šulskis sudėtingo perdavimo nepagavo. „Neptūnas“ gavo 5 sekundes išsigelbėjimui, bet Giedrius Stankevičius prametė iš toli.

Kamuolį atkovojęs Žygimantas Janavičius pataikė iš po krepšio (84:85), bet per likusias 2 sekundes tas pats Ž. Janavičius apmaudžiai nesuspėjo pažeisti taisyklių prieš M. Gecevičių, todėl pergalę šventė šeimininkai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Kupšas, pelnęs 20 taškų, iš kurių net 18 – per pirmąją mačo pusę. Vidurio puolėjas dar ir atkovojo 7 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Pralaimėtojams 15 taškų surinko Klaidas Metrikis – tai yra 20-mečio puolėjo karjeros „Betsafe-LKL“ čempionate rekordas. Naują rezultatyvumo rekordą užfiksavo ir 13 taškų pridėjęs Džiugas Slavinskas.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 20 (7 atk. kam.), Martynas Gecevičius 19, Ignas Vaitkus 12 (6 rez. perd.), Vaidas Kariniauskas 11, Žygimantas Skučas 10.

„Neptūnas“: Klaidas Metrikis 15, Džiugas Slavinskas 13, Tadas Pažėra ir Benas Griciūnas (6 atk. kam.) po 12, Žygimantas Janavičius 10.

Pirmąją šio sezono tarpusavio akistatą Utenos ekipa svečiuose laimėjo 97:88.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)