Dvikovą Katalonijoje aikštės šeimininkai pradėjo dviem skirtingais kėliniais. Jei pirmąjį „Barca“ žaidė užtikrintai ir laimėjo 23:15, tai antrajame neleistinai daug klydo ir leido varžovams perimti iniciatyvą. Įpusėjus dvikovai Š. Jasikevičiaus auklėtiniai atsiliko 39:43.

Po didžiosios pertraukos svečiai kurį laiką diktavo savo sąlygas aikštėje, tačiau „Barcelona“ baigiantis trečiam ketvirčiui išlygino žaidimą.

Sužaidus 4 minutes Š. Jasikevičiaus auklėtiniai atsiliko 60:67, tačiau tuomet gynybą sutankinę aikštės šeimininkai šovė į priekį 25:2 ir nepaliko Milano ekipai jokių vilčių į pergalę.

Klubo rezultatyvių perdavimų rekordą šiose rungtynėse pagerino Nickas Calathesas. Jis surinko 14 rezultatyvių perdavimų.

Barcelona“: Brandonas Daviesas 21, Nikola Mirotičius 19 (10 atk.k.), Cory Higginsas 16, Alexas Abrinesas 7, Kyle'as Kuričius 6, Adamas Hanga 5, Nickas Calathesas 5 (14 rez.p.).

Armani“: Malcolmas Delaney 23, Shavonas Shieldsas 12, Vladimiras Micovas 11, Kyle'as Hinesas 10.

Kitą savaitę „Barcelona“ dvejas rungtynes žais namie – gruodžio 16 ir 18 dienomis atitinkamai su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ir Tel Avivo „Maccabi“.

Užtikrintą pergalę savo aikštėje penktadienį iškovojo Miuncheno „Bayern“ (9-4) komanda – 76:62 (24:15, 18:10, 18:19, 16:18) įveikė Vilerbano ASVEL (3-9) krepšininkus.

Nuo rungtynių pradžios iki pabaigos pirmavęs Vokietijos klubas didžiausiu skirtumą susikrovė dvikovos pabaigoje, kai skirtumas siekė 20 taškų – 76:56.

Bayern“: Jalenas Reynoldsas 17 (11 atk.k.), Nihadas Dedovičius ir Leonas Radosevičius po 11, Zanas Sisko 9.

ASVEL: Allerikas Freemanas 12, Guerschonas Yabusele 10, Davidas Lighty 8.