Karščiausia Eurolygos komanda laikoma CSKA jau pačioje pradžioje pademonstravo, kad nusipelno būti turnyro lentelės viršūnėje – surengė spurtą 9:0.

Tačiau po Rimo Kurtinaičio paimtos minutės pertraukėlės aikštės šeimininkai atsigavo ir jau pirmo kėlinio pabaigoje skirtumą sušvelnino iki minimumo – 22:23.

„Chimki“ komandoje pirmuoju smuiku griežė Aleksejus Švedas, tačiau už jį dar ryškiau švietė CSKA lyderio Mike'o Jameso žvaigždė.

Amerikietis per du pirmuosius kėlinius pelnė 20 taškų (kai vidutiniškai per rungtynes renka po 19,2 taško), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, surinko net 32 naudingumo balus, o jo vedami Rusijos čempionai įpusėjus dvikovai pirmavo 43:52.

Po didžiosios pertraukos CSKA sugebėjo padidinti atotrūkį iki 14 taškų (45:59), bet Jordano Mickey vedami „Chimki“ krepšininkai rankų nenuleido.

Sukandę dantis R. Kurtinaičio auklėtiniai ėmė kabintis į varžovus ir paskutinio ketvirčio viduryje intriga vėl sugrįžo, kai skirtumas tapo trapus - 77:82. Vis dėlto pabaigą užtikrintai sužaidę CSKA krepšininkai išsaugojo pergalę savo rankose.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo M. Jamesas. Per plauką nuo trigubo dublio likęs gynėjas per 33 min. pelnė 36 taškus (4/7 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai, 10/12 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, triskart suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 51 naudingumo balą.

Tačiau amerikiečiui dar toli iki Eurolygos rekordo autoriaus, tautiečio Tanokos Beardo, kuris, vilkėdamas Kauno „Žalgirio“ marškinėlius 2004 metų sausio 22 dieną rungtynėse su Bolonijos „Skipper“ surinko net 63 naudingumo balus.

Chimki“: Aleksejus Švedas 26 (7/8 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 3/3 baudos, 22 naud.b.), Jonas Jerebko 16, Jordanas Mickey 11, Gregas Monroe 10.

CSKA: Mike'as Jamesas 36 (9 atk.k., 10 rez.p., 51 naud.b.), Darrunas Hilliardas 15, Nikola Milutinovas 11, Joelis Bolomboy 10.

Kitą savaitę „Chimki“ komanda gruodžio 16 dieną vyks į Barseloną, kur susigrums su Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniais, o gruodžio 18 dieną Vilerbane susikaus su vietos ASVEL. CSKA dvigubą savaitę žais savo aikštėje su Stambulo „Anadolu Efes“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“.