Galingai startavę panevėžiečiai iškart išsiveržė į priekį 12:2, tačiau belgai dar iki pirmojo kėlinio pabaigos panaikino savo deficitą (16:16), o vėliau ir perėmė iniciatyvą bei didžiąją laiko dalį buvo priekyje.

Prasidėjus paskutinei minutei Gytis Masiulis dvitaškiu su pražanga galėjo rezultatą išlyginti, bet prametė baudą (77:78), o per likusį laiką taškus rinko tik Belgijos atstovai.

Lietkabeliečius pražudė netaiklūs tolimi metimai: jie pataikė tik 5 bandymus iš 21-o (24 proc.), kai jų oponentai – net 15 iš 27 (56 proc.)

„Telenet Giants“: Kennethas Smithas 23 (4/5 tritaškiai, 7/10 baudos), Vrenzas Bleijenberghas 14 (4/8 tritaškiai), Nielsas Van Den Eynde 13 (3/4 tritaškiai), Ibrahima Faye 12 (7 atk. kam.), Davidas Dudzinskis 11 taškų (5 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 18 (6/21 metimai iš žaidimo), Džordže Gagičius (9/13 baudos, 6 atk. kam.) ir Gytis Masiulis (9 atk. kam.) po 13, Margiris Normantas 12, Vytenis Lipkevičius 8 taškai.

Primename, kad pirmame rate „Lietkabelis“ įveikė antverpeniečius 80:73.

Panevėžio klubui grupių etape liko du mačai namuose – su Andoros „MoraBanc“ ir „Monaco“. Svajojant patekti į TOP-16 etapą, abu juos būtina laimėti ir dar laukti andoriečių, kuriems svečiuose pralaimėta 66:76, nesėkmės prieš Bolonijos „Virtus“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)