Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atnaujintame reitinge liko 8-oje vietoje (633,4 taško).

Rusija yra vienintelė naujokė patekusi į dešimtuką (9-ą vieta) ir susikeitė su Čekija, kuri nukrito į 11-ą vietą po FIBA ​​„EuroBasket 2022“ atrankinių rungtynių pralaimėjimų žemesnio rango komandoms, Danijai ir Belgijai.

Tuo tarpu Rusija įsirašė vieną pergalę prieš Estiją rezultatu 84:56 ir vieną pralaimėjimą prieš Italiją rezultatu 70:66. Lapkričio mėnesį sužaidusi tik vieną mačą, Italija liko 12 vietoje, nepaisant to, kad jų taškų skaičius išaugo iki 582,5.

Europos čempionė Slovėnija, kuri įsirašė dvi pergales F grupėje prieš Ukrainą ir Austriją šoktelėjo į 16 vietą.

Po pergalės prieš aukštesnę vietą užimančią Ispaniją (2 vieta) ir Lenkiją (13 vieta) Izraelis ne tik užsitikrino vietą Europos čempionate, bet ir pakilo iš 41 vietos į 39-ą poziciją.

Dėl FIBA ​​varžybų sustabdymo buvo koreguotas reitingų algoritmas pratęsus ankstesnių rezultatų galiojimo laiką aštuoniais mėnesiais, siekiant užtikrinti, kad dviejų olimpinių žaidynių rezultatai visada būtų įtraukti į skaičiavimus.

Nacionalinės komandos grįš į kovą kitų metų vasarį, kad sužaistų paskutinį iš trijų FIBA ​​žemyno taurės atrankinių varžybų langų.


Tuo metu Lietuvos moterų rinktinė (234 taškai), vargstanti atrankoje į Europos čempionatą, prarado dar vieną poziciją.

Atnaujintame FIBA reitinge lietuvės praleido į priekį Slovėnijos atstoves ir sliuogtelėjo žemyn iki 32 laiptelio.

Reitinge madas diktuoja JAV (833 tšk.), Australijos (715 tšk.), Ispanijos (692 tšk.), Kanados (649 tšk.) ir Prancūziijos (640 tšk.) komandos.