E. Bendžius vedė Sasario „Dinamo“ (5-4) į netikėtą pergalę 83:78 (27:12, 19:26, 14:16, 23:24) prieš vienus Italijos lygos favoritų Bolonijos „Virtus“ (5-4).

Snaiperis iš Lietuvos per 31 minutę pelnė 22 taškus (0/4 dvit., 6/8 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

„Virtus“ žaidė be savo garsiojo naujoko Marco Belinelli, o didžiąją mačo dalį turėjo verstis ir be trenerio – jau pirmajame kėlinyje už dvi techines pražangas Aleksandras Džordževičius buvo išvarytas.

Tuo metu Ispanijos ACB lygoje R. Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8-4) namuose 83:69 (21:17, 17:19, 21:18, 24:15) susitvarkė su San Sebastiano „Gipuzkoa“ (1-9).

R. Giedraitis per 31 minutę įmetė 17 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

T. Sedekerskis per 19 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 7 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)