Alexo Mumbru treniruojama ekipa namuose 77:78 (15:16, 20:21, 19:23, 23:18) paskutinėmis sekundėmis krito prieš Madrido „Estudiantes“ (5-8) su Dovydu Giedraičiu.

Likus žaisti 43 sekundes ir „RetaBET“ atsiliekant 75:76 A. Kulboka prametė svarbų tritaškį, bet šeimininkus į priekį išvedė kamuolį atkovojusio Gorano Huskičiaus baudų metimai (77:76).

Vis dėlto paskutinį žodį šiame susitikime tarė Victoras Arteaga, kuris išplėšė „Estudiantes“ pergalę dvitaškiu priešpaskutinę sekundę.

Iš lietuvių geriausiai sekėsi tik šią savaitę Ispanijoje debiutavusiam R. Miniotui, kuris per 16 minučių įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

A. Kulboka ant parketo praleido 26 minutes, bet sukrapštė tik 1 tašką (0/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 1 naudingumo balą.

D. Giedraitis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko -1 naudingumo balą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)