Permiečiai šventė netikėtą pergalę 84:81 (20:21, 25:15, 14:26, 25:19), o pagrindiniu mačo herojumi tapo per 29 minutes net 33 taškus suleidęs Adas Juškevičius (7/10 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 7/8 baudos), dar atlikęs ir 5 rezultatyvius perdavimus.

A. Juškevičius labiausiai siautėjo svarbiausiu metu – ketvirtame kėlinyje. Vien per šį ketvirtį Adas pelnė 17 taškų ir taip nukalė pergalę Kazio Maksvyčio auklėtiniams.

Tiesa, jis nebuvo vienintelis lietuvis, surengęs tokio lygio šou. Tritaškiais prapliupęs Mindaugas Kuzminskas vien per trečią kėlinį taip pat sumetė 17 taškų, t. y. daugiau nei visa varžovų komanda kartu sudėjus (14).

Iš viso Kuzia per 26 min. surinko 24 taškus (2/4 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 5/6 baudos) ir buvo naudingiausias saviškių gretose, tačiau jo pastangų svečiams, kurie vertėsi be Manto Kalniečio, neužteko.

Nugalėtojams 10 taškų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo Eigirdas Žukauskas (1/2 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)