Pirmoje rungtynių dalyje dominavo „Chimki“ komanda, antrame kėlinyje įgijusi 15 taškų pranašumą (32:17). Tačiau „Bayern“ atsakė spurtu 15:0 ir išlygino žaidimą.

Po pertraukos vėl iniciatyvą perėmė Maskvos srities komanda, bet Andrea Trinchieri auklėtiniai sugebėjo atkurti intrigą.

Likus žaisti 43 sek. iki rungtynių pabaigos Nickas Weiler-Babbas pataikė abu baudų metimus ir persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai 78:77.

Aleksejaus Švedo tritaškis metimas buvo netaiklus, o bavarai sėkmingai sudegino laiką iki kelių sekundžių. Tas pats N. Weiler-Babbas padidino skirtumą nuo baudų metimo linijos iki 3 taškų.

Per 1,5 sek. Maskvos srities komandai pratęsimo išplėšti nepavyko, kamuolį gavęs vidurio puolėjas Gregas Monroe nuo trijų taškų linijos buvo netaiklus.

Bayern“: Wade'as Baldwinas IV 19, Paulas Zipseris 18, Vladimiras Lučičius 10, Nihadas Dedovičius 9, Jalenas Reynoldsas 8 (9 atk.k.).

Chimki“: Aleksejus Švedas 20 (8 atk.k., 9 rez.p.), Gregas Monroe 18, Janis Timma 10, Devinas Bookeris 9, Jordanas Mickey 8.

Gruodžio 11 dieną R. Kurtinaičio auklėtiniai žais namie su Maskvos CSKA, o „Bayern“ – su Vilerbano ASVEL.

Kitoje dvikovoje Madrido „Real“ (7-5) be savo į NBA išvykusio varikliuko Facundo Campazzo namie po dramatiškos kovos 91:84 (19:26, 21:24, 21:20, 30:14) įveikė Vilerbano ASVEL (3-9).

Nuo rungtynių pradžios savo sąlygas Madride diktavo ASVEL krepšininkai. Praėjusią savaitę Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“ įveikusi Vilerbano komanda po didžiosios pertraukos pirmavo 52:40.

Aukštą tempą palaikę ir iš toli taikliai atakavę svečiai išsikvėpė pačioje rungtynių pabaigoje, kai los blancos išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai 84:79. Pablo Laso auklėtiniai pergalės iš rankų daugiau nebepaleido.

Real“: Walteris Tavaresas 19 (29 naud.b.), Sergio Llullas 19 (5/6 tritaškiai), Fabienas Causeuras 13, Trey Thompkinsas ir Rudy Fernandezas po 8.

ASVEL: Norrisas Cole'as ir Guerschonas Yabusele po 21, Davidas Lighty 13, Allerikas Freemanas 11.