Dvikovą komandos pradėjo keturiais taikliais tritaškiais iš eilės, pusantro kėlinio aikštėje savo sąlygas diktavo Stambulo komanda. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai sėkmingai išnaudojo atsiradusias progas atakuoti iš toli ir artėjant didžiajai pertraukai perėmė iniciatyvą.

Netaiklūs metimai, klaidos ir visiškas chaosas puolime gerokai apsunkino Ergino Atamano auklėtinių gyvenimą. Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Baskonia“ jau pirmavo 16 taškų – 66:50. Nė taško per 5 minutes nepelniusi Stambulo komanda visai subyrėjo – skirtumas tapo triuškinamu (72:50).

Į starto penketą patekę abu lietuviai nemažai prisidėjo prie pergalės.

R. Giedraitis per 29 min. pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir surinko 14 naudingumo taškų.

T. Sedekerskis per 22 min. pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir surinko 7 naudingumo balus.

Praėjusio Eurolygos sezono viena iš rezultatyviausių komandų buvusi „Anadolu Efes“ visiškai subyrėjo po trečiojo kėlinio, kai svečiai spurtavo 12:0. Aikštės šeimininkai pralaimėjo kovą dėl kamuolių 30:44.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 8, Adrienas Moermanas ir Sertacas Sanli po 7.

Baskonia“: Alecs Petersas 18, Youssoupha Fallas ir Achille Polonara po 12, Pierria Henry 11, Tonye Jekiri 8.

Kitą savaitę „Baskonia“ namie žais su Tel Avivo „Maccabi“ , o „Anadolu Efes“ išvykoje – su Valensijos „Basket“.