Prasidėjus trečiam kėliniui Igorio Kokoškovo auklėtiniai pirmavo 15 taškų skirtumu (47:32), tačiau tada pralaimėjo atkarpą net 2:21 ir jau atsiliko nuo varžovų – 49:53.

Vis dėlto Turkijos atstovai lemiamame ketvirtyje buvo ramesni ir taiklesni bei šventė penktą pergalę sezone.

Nugalėtojams Edgaras Ulanovas per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 1 kamuolį ir atliko po 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 bloką.

Tiek pat, tik šeimininkams surinko ir Artūras Gudaitis (1/3 dvitaškiai, 4/4 baudos, 6 atkovoti kamuoliai, 4 klaidos).

„Fenerbahče“ komandą į priekį vedė Janas Vesely su 17 ir Danilo Barthelis su 15 taškų bei 24 naudingumo balais. 11 taškų pridėjo Ali Muhammedas.

Peterburgiečių gretose išsikyrė Kevinas Pangosas ir Willas Thomasas, sukaupę atitinkamai 16 ir 10 taškų.

Tuo metu į pirmąją turnyro lentelės vietą šoktelėjo Maskvos CSKA (9/3), kuris namuose 80:61 (20:19, 19:10, 17:9, 24:23) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (5/5) ir pasiekė jau septintą pergalę iš eilės.

Maskviečiai su varžovais vargo tik pirmame kėlinyje, kurio metu atsiliko 9:17. Vėliau jie visiškai perėmė susitikimo kontrolę į savo rankas ir susikrovė net 24 taškų persvarą.

Tokio vaizdo aikštėje neatlaikė OLY strategas Georgios Bartzokas, kuris trečiame ketvirtyje už priekaištus teisėjams žaibiškai užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo išprašytas lauk.

CSKA lyderiu ir vėl buvo Mike'as Jamesas su 16 taškų ir 7 atkovotais kamuoliais bei 7 rezultatyviais perdavimais. 10 taškų – Tornikės Šengelijos sąskaitoje.

Graikams po 10 taškų sumetė Hassanas Martinas ir Georgios Printezis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)