Pusę pirmojo kėlinio komandos žaidė lygiai, tačiau tuomet po truputį iniciatyvą į savo rankas perėmė ASVEL krepšininkai. Didindami skirtumą ir pavyzdingai gindamiesi aikštės šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo jau triuškinamu 16 taškų skirtumu – 65:59.

Š. Jasikevičiui nepavyko prikelti savo auklėtinių lemiamam šturmui – ketvirtame kėlinyje ir toliau savo sąlygas aikštėje diktavo Vilerbano komanda. Paskutinėje turnyro vietoje esantis klubas galiausiai tėškė skambų antausį Eurolygos lyderiams.

Aikštės šeimininkai naudojosi toliašaude artilerija - pataikė 13 iš 21 tritaškio (61,9 proc.) ir kail lygūs su lygiais kovojo su varžovais dėl atšokusių kamuolių - 30:30. Svečiai nuo tritaškio linijos pataikė vos 2 metimus iš 8 (25 proc.).

Kitą savaitę, gruodžio 4 dieną, katalonai vyks į Kauną, kur žais Eurolygos rungtynes su niekaip atgal į pergalių kelią negalinčiu grįžti „Žalgiriu“ (5-6). Tai bus pirmas Š. Jasikevičiaus ir viso lietuviško „Barcos“ trenerių štabo sugrįžimas į Kauną po praėjusio sezono, kai Šaras nusprendė trenerio karjerą tęsti Barselonoje.

ASVEL: Davidas Lighty 17, Norrisas Cole'as 14, Allerikas Freemanas 12, Charlesas Kahudi 10.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 14 (9 atk.k., 24 naud.b.), Nickas Calathesas 12, Cory Higginsas 9.

Toliau į pralaimėjimų liūną grimzta Stambulo „Fenerbahče“ (4-7) komanda su Edgaru Ulanovu. Penktadienį Igorio Kokoškovo auklėtiniai namie 86:90 (17:16, 26:17, 21:26, 22:31) nusileido Valensijos „Basket“ (7-3) krepšninkams ir patyrė jau 4-ą pralaimėjimą iš eilės.

Dvikovos viduryje aikštės šeimininkai dar pirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau po didžiosios pertraukos Valensijos ekipa spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą 43:43. Pabaigoje daug sėkmingiau ir rezultatyviau sužaidę svečiai iškovojo 7-ą pergalę Eurolygoje.

„Fenerbahče“ komandai E. Ulanovas per 14 min. taškų nepelnė (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė kartą ir surinko -1 naudingumo balo.

Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre 18, Muhammedas Ali 16, Lorenzo Brownas 15, Danilo Barthelas 14, Jarellas Eddie 11, Janas Vesely 10.

Basket“: Samas Van Rossomas 20, Klemenas Prepeličius ir Derrickas Williamsas po 13, Bojanas Dubljevičius 11, Nikola Kaliničius 9.

4 pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė Atėnų „Panathinaikos“ (3-6) krepšininkai. Jie penktadienį namie 83:76 (18:13, 26:22, 16:19, 23:22) įveikė vieną iš lygos lyderių Miuncheno „Bayern“ (7-4) komandą.

Tik rungtynių pradžioje varžovams diktuoti sąlygas aikštėje leidę „Panathinaikos“ žaidėjai vėliau visą laiką pirmavo ir šventė ilgai lauktą pergalę.

Bavarijos žemės klubo atstovai suklydo net 16 kartų, o PAO kamuolį saugojo labiau – 9 klaidos.

Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 17, Howardas Sant-Roosas 14, Ioannis Papapetrou ir Georgios Papagiannis – po 12.

Bayern“: Vladimiras Lučičius 20, Jalenas Reynoldsas ir Wade'as Baldwinas IV – po 12, Paulas Zipseris 11, Zanas Sisko – 9.