„Maccabi“ namuose itin apmaudžiai 85:86 (20:18, 15:28, 18:13, 17:11; 15:16) per pratęsimą nusileido Milano „Armani“ (5/3) komandai, nors jau praktiškai turėjo pergalę savo kišenėje.

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai tiksint paskutinėms ketvirto kėlinio sekundėms pirmavo 70:66, bet įsigudrino prasižengti prieš iš toli atakvusį Keviną Punterį, kuris taikliu tritaškiu ir baudos metimu stebuklingai išplėšė pratęsimą.

Jame šeimininkai ir vėl buvo arti pergalės, tačiau rungtynių didvyriu tapo Malcolmas Delaney, pataikęs lemiamą metimą ir palikęs varžovams viso labo kelias sekundes.

K. Punteris su 18 bei M. Delaney su 16 taškų ir buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose.

Tuo metu telaviviečiams po 17 taškų surinko Scottie Wilbekinas ir Elijah Bryantas.

Primename, kad praėjusią savaitę „Maccabi“ 80:82 suklupo Valensijoje, nors lemiamu metu buvo priekyje 80:77 ir turėjo kamuolį savo rankose.

Į pergalių vėžs grįžo pirmadienį prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ neatsilaikiusi Vitorijos „Baskonia“ (5/5).

Baskai svečiuose 90:76 (23:15, 24:16, 20:27, 23:18) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (5/4) pajėgas.

Rokas Giedraitis per 25 min. įmetė 6 taškus (0/3 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), bet finišavo su -3 naudingumo balais.

„Baskonią“ į priekį vedė Zoranas Dragičius su 18 bei Pierria Henry su 17 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų. Jiems neblogai talkino Alecas Petersas – 16 ir Achille Polonara – 14 taškų.

OLY išsiskyrė po 15 taškų sumetę Kostas Sloukas ir Georgios Printezis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)