Trečiajame kėlinyje sąlygas diktavę katalonai išvykoje 97:85 (22:24, 19:18, 29:10, 27:33) įrodė pranašumą prieš Saragosos „Casademont“ (2-9).

„Ar jūs suprasite, kas vyksta, ar tiesiog daužysite galvas į sieną? Jei dalykai neveikia, kažką pakeiskite. Maldaujų jūsų, atlikite greitą perdavimą“, – minutės pertraukėlės antrajame kėlinyje metu šaukė Š. Jasikevičius.

Treneris buvo išgirstas.

Iki pertraukos buksavusi „Barca“ įpusėjus mačui turėjo minimalų deficitą (41:42), bet trečiajame kėlinyje žaidė gerokai greičiau ir užkūrė varžovams tikrą pirtį, kurios dėka ACB lygoje buvo pasiekta ketvirta pergalė iš eilės.

Šaras turėjo pastabų ir katalonams įsibėgėjus.

„Kodėl jūs negalite džiaugtis, kai spardote varžovams užpakalius? Vaikštote lyg niekur nieko“, – šypsojosi Š.Jasikevičius.

Į priekį nugalėtojus vedė 17 taškų pelnęs Cory Higginsas. 14 taškų pridėjo Pierre‘as Oriola, 12 – Brandonas Daviesas.

Aikštės generolas Nickas Calathesas surinko 11 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)