Tomas Dimša buvo rezultatyviausias Las Palmo „Gran Canaria“ (2-9) žaidėjas 62:79 (15:15, 21:19, 6:25, 20:20) pralaimėtose rungtynėse prieš Andoros „Morabanc“ (4-4).

„Žalgiriui“ priklausantis gynėjas per 31 minutę įmetė 11 taškų (1/4 dvit., 2/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Gran Canaria“ subyrėjo trečiajame kėlinyje, per kurį turėtas pranašumas 36:34 tapo deficitu 42:59. T. Dimšos +/- rodiklis komandoje buvo prasčiausias (-19).

Kitose rungtynėse į rikiuotę sugrįžo čiurnos traumą išsigydęs Laurynas Birutis, bet jo atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (5-6) ekipa 63:78 (15:20, 20:22, 13:18, 15:18) nusileido Burgoso „Hereda“ (8-3) klubui.

L. Birutis ant parketo praleido 14 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (3/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus. Jam esant aikštelėje „Obradoiro CAB“ surinko 13 taškų mažiau už varžovus – tai antras blogiausias rezultatas klube.

Vidurio puolėjo bendraklubis Laurynas Beliauskas per 20 minučių įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 5 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)