Dvikovos pradžioje aikštės šeimininkai pirmavo vedami buvusio žalgiriečio Zacho LeDay, tačiau po sėkmingo Mariaus Grigonio, Luko Lekavičiaus ir Roko Jokubaičio žaidimo M. Schillerio auklėtiniai laimėjo pirmą kėlinį 25:21.

Milano komandos spurtas 11:0 leido atsiplėšti nuo svečių, o po 7 pataikytų tritaškių per antrą ketvirtį „Armani“ į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudama 52:40.

Antrąją rungtynių dalį E. Messinos auklėtiniai pradėjo pelnydami 10 taškų per 3 min. ir skirtumas pavojingai išaugo iki 20 taškų – 62:42. Lietuvos čempionai varžovus sustabdė spurtu 7:0.

Milano komanda netrukus ėmėsi atstatyti iššvaistytą persvarą ir tuo metu techninę pražangą pirmą kartą šį sezoną gavo „Žalgirio“ strategas.

Galbūt tai davė gerą efektą žalgiriečiams – trečiojo kėlinio pabaigą jie žaidė sėkmingiau, R. Jokubaitis, L. Lekavičius ir Augustine'as Rubitas individualiais reidais padėjo sumažinti skirtumą iki 9 taškų – 64:73.

Sėkmingą žaidimą Lietuvos čempionai išsaugojo ir ketvirtame kėlinyje – sugebėjo išlyginti rezultatą 77:77, tačiau tai buvo viskas, ką svečiams pavyko išpešti. Iniciatyvą susigrąžinusi Milano komanda pergalės iš rankų neišleido.

Fantastiškas rungtynes žaidė Milano komandos naujokas Kevinas Punteris, pelnės 22 taškus (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/5 baudos), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 3 kamuolius ir surinkęs 29 naudingumo balus.

M. Schillerio auklėtinius baudė ir buvęs žalgirietis Z. LeDay. Puolėjo sąskaitoje 20 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 23 naudingumo balai.

„Žalgirio“ komandoje išsiskyrė savo rezultatyviausias rungtynes Eurolygoje žaidęs R. Jokubaitis. Jis per 25 min. pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, dukart suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

„Armani“ naudojo savo pavojingiausią ginklą – tolimus metimus – pataikė 13 iš 25 tritaškių (52 proc.). Vien per antrąjį kėlinį E. Messinos auklėtiniai švystelėjo net 7 taiklius tritaškius. Žalgiriečiai pataikė 9 iš 20 tritaškių (45 proc.).

"Armani" - "Žalgiris" rungtynių statistika

Armani“: Kevinas Punteris 22 (29 naud.b.), Zachas LeDay 20, Shavonas Shieldsas 17, Malcolmas Delaney 13, Kyle'as Hinesas 10, Sergio Rodriguezas 9, Vladimiras Micovas 5, Jeffas Brooksas 2.

Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16, Rokas jokubaitis 15, Augustine'as Rubitas 13 (7 atk.k.), Marius Grigonis 10, Joffrey Lauvergne'as ir Nigelas Hayesas – po 9, Steve'as Vasturia ir Thomas Walkupas (8 rez.p.) – po 8, Paulius Jankūnas ir Martinas Gebenas po 2, Artūras Milaknis 0.

Pirmoje šios savaitės dvikovoje Kaune „Žalgiris“ po atkaklios kovos pralaimėjimo Maskvos CSKA krepšininkams 78:87, kur pergalę nominaliems Eurolygos čempionams kone vienas nukalė Mike'as Jamesas.

Kitą savaitę M. Schillerio auklėtinių ketvirtadienį laukia Eurolygos rungtynės namie su Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa. Pastarosios marškinėlius vilki Artūras Gudaitis.