Panevėžiečiai pagirtinai kovojo pirmąją rungtynių dalį, tačiau po didžiosios pertraukos neatlaikė žvaigždžių nestokojančios „Virtus“ spaudimo.

Trečiąjį kėlinį daugiau nei dvigubai (12:28) pralaimėję „Lietkabelio“ krepšininkai paskutinio ketvirčio pradžioje atsiliko 22 taškais – 46:68.

Tiesa, iki galo kovoję N. Čanako auklėtiniai sugebėjo gerokai apkarpyti ne itin gražų skirtumą ir nusileido 73:82.

Įspūdingas rungtynes sužaidė „Lietkabelio“ legionierius Kyle'as Vinalesas. Jo sąskaitoje – 27 taškai (4/5 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7/8 baudos) per 29 minutes, 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 1 perimtas kamuolys, 5 klaidos, 3 pražangos ir 6 išprovokuotos pražangos bei 30 naudingumo balų.

Jam neblogai talkino dvigubą dublį surinkęs Vytenis Lipkevičius – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Virtus“: Kyle'as Weemsas 14, Giampaolo Ricci ir Amedeo Tessitori po 11, Julianas Gamble'as 9, Joshas Adamsas ir Vince'as Hunteris - po 8, Amaras Alibegovičius 7, Alessandro Pajola 6, Milošas Teodosičius 5.

Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 27 (6 rez.p., 30 naud.b.), Vytenis Lipkevičius 11 (12 atk.k.), Paulius Valinskas 8, Gabrielis Maldūnas, Marius Valinskas - po 6, Paulius Poška ir Margiris Normantas po 5, Erikas Venskuas 3, Troy Barniesas 2.

Prieš dvi dienas Krasnodare po koronaviruso protrūkio atsigavęs Panevėžio „Lietkabelis“ 90:94 (18:29, 20:23, 24:20, 28:22) neprilygo Krasnodaro „Lokomotiv“ (6/2) su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku, kuris užsitikrino vietą antrame varžybų etape.

Kitas rungtynes Panevėžio komanda žais gruodžio 9 dieną Antverpene su vietos „Telenet Giants“ krepšininkais.