Eilinę pergalę pasiekė Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (6-0) ekipa, kuri svečiuose 94:74 (23:14, 30:24, 22:20, 19:16) sutriuškino Zelionos Guros „Stelmet“ (1-5).

A. Gudaitis žaidė geriausias sezono rungtynes ir vedė savo klubą į pergalę. Centras per 23 minutes įmetė 20 taškų (6/7 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 metimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Lietuvis buvo rezultatyviausias „Zenit“ ir naudingiausias rungtynių krepšininkas.

Kitame mače Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (2-1) grįžo į aikštelę po mėnesio pertraukos ir 67:84 (15:20, 24:24, 15:17, 13:23) neprilygo lygos autsaiderei Krasnojarsko „Jenisej“ (1-4) ekipai.

Eigirdas Žukauskas pralaimėtojams per 31 minutę surinko 14 taškų (1/3 dvit., 4/10 trit.), 4 atkovotus kamuolius bei 10 naudingumo balų.

Kitas „Parma“ lietuvis Adas Juškevičius per 23 minutes įmetė 8 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)