N. Mineikis per 38 minutes sumetė 35 taškus (4/4 dvitaškiai, 7/12 tritaškiai, 6/6 baudos), sugriebė 10 ir perėmė 2 kamuolius bei išdalijo 2 rezultatyvius perdavimus.

Nepaisant to, Simono Serapino auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 84:97 (18:23, 20:25, 14:16, 28:16; 4:17) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (2/4) pranašumą.

„Neptūnas-Akvaservis“ antroje kėlinio dalyje N. Mineikio pastangomis buvo įgijęs 4 taškų pranašumą, bet klaipėdiečiai nesulaikė „Delikateso“ snaiperių ir Joniškio komanda spurtavo įgydama 5 taškų pranašumą (18:23).

Klaipėdiečiai antrame kėlinyje sunkiai rado kelių link varžovų krepšio, o tai leido Joniškio krepšininkams padidinti pranašumą iki dviženklio (43:30). Antroje kėlinio dalyje Gabrielius Mažeika ir N. Mineikis įmetė po tritaškį, o klaipėdiečiai atsilikimą sumažino iki 10 taškų (38:48).

Po ilgosios pertraukos komandos „Delikateso“ komanda įgijo rekordinę 17 taškų persvarą, bet kėlinio pabaiga geriau sužaidę klaipėdiečiai sušvelnino rezultatą iki 12 taškų (52:64).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo septyniais N. Mineikio taškais, o klaipėdiečių deficitas siekė 5 taškus (69:74). Likus žaisti 50 sekundžių už antrą techninę pražanga buvo išvarytas Joniškio komandos treneris Mindaugas Janiška, o Dovydas Romančenko dviem baudų metimais išlygino rezultatą 80:80.

Pratęsime „Delikatesas“ diktavo savo sąlygas ir laimėjo rezultatu 97:84

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 35 (10 atk. kam.), Dovydas Romančenko 19, Gabrielius Mažeika 10 taškų.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 25, Šarunas Kulevičius 22, Case'as Brutonas 20 taškų.