Italijos krepšinio čempionate lengvą pergalę šventė Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Dinamo“ klubas, kuris 104:82 (36:18, 31:14, 17:26, 20:24) sutriuškino Varezės „Openjobmetis“.

E. Bendžius per 29 minutes surinko 23 taškus (1/3 dvit., 5/9 trit., 6/7 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius. Jo pasirodymas įvertintas 25 naudingumo balais.

Varezės ekipos negelbėjo galingas Luiso Scolos pasirodymas. 40-metis veteranas per 32 minutes pelnė 33 taškus.

Vokietijoje nė vieno tolimo metimo neprametė Deividas Gailius, o jo vedama Bonos „Telekom Baskets“ komanda 91:79 (29:21, 20:18, 25:23, 17:17) susitvarkė su Braunšveigo „Lowen“.

D. Gailius per 28 minutes pelnė 25 taškus (3/4 dvit., 4/4 trit., 7/8 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų.

Pralaimėjimą sekmadienį patyrė Dovydas Giedraitis, kurio atstovaujama Madrido „Estudiantes“ ekipa Ispanijos čempionate 70:97 (15:26, 18:25, 20:23, 17:23) nepasipriešino Badalonos „Joventut“.

Starto penkete mačą pradėjęs D. Giedraitis per 23 minutes įmetė 8 taškus (1/4 dvit., 2/3 trit.). 20-metis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir surinko 5 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)