Dviejų lietuvių atstovaujama Galisijos ekipa išvykoje 76:82 (25:17, 18:25, 23:20, 10:20) turėjo pripažinti Malagos „Unicaja“ (5-4) komandos pranašumą.

Geriau susitikimą pradėję „Obradoiro CAB“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje dar pirmavo 73:71, bet Andalūzijos klubas mačo baigtį nulėmė pergalingu spurtu 11:0.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai žaidęs L. Birutis per 31 minutę įmetė 23 taškus (7/10 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 37 naudingumo balus.

Centro bendraklubis Laurynas Beliauskas per 10 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį bei surinko 2 naudingumo balus.

Malagos klubą į priekį vedė Dario Brizuela, pelnęs 21 tašką. Francis Alonso pridėjo 17, o Axelis Bouteille – 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)