Šį sekmadienį Lietuvos rinktinės įžaidėjas ne tik rinko taškus ir skirstė perdavimus, bet ir puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių. Veteranas buvo arti trigubo dublio.

34-erių lietuvio vedama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (5-1) ekipa permainingose rungtynėse namie 93:81 (15:28, 26:11, 28:26, 24:16) pranoko Kazanės UNIKS (2-1) komandą.

M. Kalnietis per 34 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atliko 14 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Jo bendraklubis Mindaugas Kuzminskas per 31 minutę prie pergalės pridėjo 5 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit., 3/5 baud.), 2 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai Krasnodaro klube žaidė po 22 taškus pelnę Jordanas Crawfordas ir Kevinas Hervey. Alanas Williamsas įmetė 16 taškų bei atkovojo 13 atšokusių kamuolių.

Pralaimėtojams po 18 taškų ir 8 atkovotus kamuolius surinko Jordanas Morganas ir Johnas Brownas. Jamaras Smithas pelnė 16 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)