„Barcelona“ kartu revanšavosi baskams už pralaimėjimą beveik prieš dvi savaites Ispanijos čempionate. Tuomet Duško Ivanovičiaus auklėtiniai triumfavo 82:71.

Nikola Mirotičiaus sėkmingas žaidimas pirmajame kėlinyje leido „Barcelonai“ atitrūkti keliais taškais, katalonai beveik įpusėjus dvikovai įgijo 8 taškų pranašumą – 39:31.

Tačiau Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išsaugojo intrigą ir nuolat lipo svečiams ant kulnų. Jų kovingumas davė vaisių – po spurto 17:0 ketvirto kėlinio pradžioje „Baskonia“ jau pirmavo 69:58.

Klaidos ir visiškai užstrigęs puolimas tik laikinai pristabdė Š. Jasikevičiaus auklėtinius. Lietuvio treniruojama „Barcelona“ sugebėjo atsitiesti ir likus žaisti minutę persvėrė rezultatą savo naudai 72:71.

Pierria Henry likus žaisti 3 sek. metė iš po krepšio, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė. Per likusias 2 sek. Vitorijos komandai pergalės išplėšti nepavyko – Aleco Peterso metimą blokavo N. Mirotičius.

Ne pačios geriausios rungtynės penktadienį Vitorijoje buvo R. Giedraičiui. Vienas iš „Baskonia“ lyderių per 18 min. pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), perėmė kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.
Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 4 min. pelnė tašką (1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, po kartą prasižengė ir išprovokavo pražangą bei surinko 2 naudingumo balus.

Baskonia“: Zoranas Dragičius 15, Achille Polonara 14, Youssoupha Fallas 11, Tonye Jekiri 10, Pierria Henry (8 atk.k., 7 rez.p.) ir Luca Vildoza – po 8.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 (7 atk.k., 27 naud.b.), Brandonas Daviesas 12, Alexas Abrinesas 10, Kyle'as Kuričius 9.

Kitas rungtynes „Barcelona“ turėtų žaisti lapkričio 5 dieną išvykoje su Berlyno ALBA, o „Baskonia“ tą pačią dieną namie – su Vilerbano ASVEL.

Antrą pergalę iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (2-3) krepšininkai. Jie penktadienį Pirėjuje 84:79 (29:26, 15:12, 19:19, 21:22) įveikė vietos „Olympiakos“ (3-3) komandą.

Aikštės šeimininkams tik kartą – dvikovos viduryje – pavyko išsiveržti į priekį 3 taškais (47:44), o visą kitą laiką aikštėje savo sąlygas diktavo „Anadolu Efes“ ekipa.

Ergino Atamano auklėtiniai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 31:23.

Pirmą kartą šį sezoną Stambulo komandoje vėl žaidė vienas lyderių Shane'as Larkinas.

Olympiakos“: Hassanas Martinas 11, Kostas Sloukas ir Shaquielle McKissic – po 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (5/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos, 7 rez.p.), Shane'as Larkinas ir Rodrigue's Beaubois – po 15, Krunoslavas Simonas 11.