Igorio Kokoškovo auklėtiniai svečiuose 75:65 (18:22, 17:16, 21:16, 19:11) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (2-4) krepšininkus.

E. Ulanovas per 29 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

Stambulo komanda pirmajame kėlinyje atsiliko 16:22, tačiau vėliau gerokai patobulino gynybą ir per likusius tris kėlinius praleido tik 43 taškus.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Fenerbahče“ pirmavo tik 56:54, tačiau per jį turkai praleido tik 11 taškų. Gynybiniai gniaužtai leido spurtuoti 13:4 bei užsitikrinti pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė veteranas Ali Muhammedas. 37-erių įžaidėjas per 19 minučių pelnė 17 taškų. Tel Avivo klubo neišgelbėjo 23 taškus pelniusio Scottie Wilbekino pasirodymas.

„Maccabi“ dominavo po krepšiais ir kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 44:30, tačiau „Fenerbahče“ gerokai taikliau mėtė tritaškius – 11/12 (50 proc. taikl.) prieš 5/26 (19 proc. taikl.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23, Ante Žižičius 11 (10 atk. kam.), Chrisas Jonesas 10.

„Fenerbahče“: Ali Muhammedas 17, Nando De Colo 13, Jarellas Eddie 11, Janas Vesely 8.

Kitose ketvirtadienio vakaro rungtynėse Madrido „Real“ (2-4) komanda namie 100:82 (27:17, 22:28, 21:16, 30:21) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (4-2).

Bavarai beveik visas rungtynes turėjo verstis be savo vyriausiojo trenerio Andrea Trinchieri. Sužaidus vos 3 min. 24 sek. italas už ginčus su teisėju Luigi Lamonica gavo dvi technines pražangas, todėl šis tautietį išvijo iš aikštės.

Jau pirmajame kėlinyje atitrūkusią, o po pertraukos galutinai žaidimo kontrolę į savo rankas paėmusią „Real“ kariauną pirmyn vedė 19 taškų pelnęs Jaycee Carrollas.

Madrido ekipa net 20:36 pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, bet tik 4 kartus suklydo, o dvitaškius metė įspūdingu 77,4 proc. taiklumu (24/31).

„Real“: Jaycee Carrollas 19, Trey Thompkinsas 16 (7 atk. kam.), Sergio Llullas 14, Anthony Randolphas 13.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18, Jalenas Reynoldsas 15 (7 atk. kam.), Malcolmas Thomasas 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)