Mantas Kalnietis pagerino lygos rekordą, Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo rezultatyviai, o jų atstovaujama ekipa svečiuose 114:99 (28:25, 22:26, 32:25, 32:23) įveikė Zielonos Guros „Stelmet“ (0-4) komandą.

M. Kalnietis fantastiškai skirstė perdavimus. Įžaidėjas atliko net 17 rezultatyvių perdavimų, o tai yra naujasis Vieningosios lygos rekordas. Ankstesnis rekordas (16) priklausė Kendrickui Brownui.

Be to, M. Kalnietis per 29 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus.

M. Kuzminskas per 31 minutę įmetė 19 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Dar naudingiau už lietuvius žaidė šio sezono „Lokomotiv“ lyderis Alanas Williamsas, kuris per 39 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei surinko 39 naudingumo balus.

Krasnodaro klubas tris kėlinius su varžovais žaidė taškas į tašką, o atitrūkti pavyko tik ketvirtajame kėlinyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)