Katalonai namuose 82:71 (19:12, 22:18, 22:24, 19:17) įrodė pranašumą prieš Andoros „MoraBanc“ (3-4) krepšininkus.

„Barcelona“ reikalus išsprendė jau per pirmąją mačo pusę. Po dviejų kėlinių Š. Jasikevičiaus kariauna pirmavo 41:30.

Po pertraukos Ispanijos vicečempionai gynyboje kiek atsipalaidavo, tačiau dviženklio pranašumo iš rankų nepaleido.

„Barcelona“ sulaukė koronavirusą įveikusio lyderio Nikola Mirotičiaus, kuris sugrįžimo rungtynėse pelnė 14 taškų. Rezultatyviau nugalėtojų gretose žaidė tik Rolandas Smitas, įmetęs 15 taškų.

12 taškų pridėjo Brandonas Daviesas, 9 – Adamas Hanga. Nickas Calathesas pelnė 2 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėtojams po 10 taškų surinko Haukuras Palssonas, Jeremy Senglinas ir Tysonas Perezas.

„MocaBanc“ antradienį Europos taurės rungtynėse priims Panevėžio „Lietkabelį“. „Barcelona“ penktadienį Eurolygoje susitiks su Vitorijos „Baskonia“.