„Baskonia“ (4-3) išvykoje paskutinę sekundę 82:83 (19:26, 13:21, 21:15, 29:21) nusileido Badalonos „Joventut“ (5-2) krepšininkams.

Buksuojančius baskus paskandino gynėjas Ferranas Bassas, paskutinę susitikimo sekundę pataikęs pergalingą tritaškį.

R. Giedraitis per 36 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvit., 0/4 trit., 2/3 baud.), atkovjo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Joventut“ į priekį vedė 23 taškus įmetęs Ante Tomičius. Mačo herojus F. Bassas surinko 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Prancūzijoje pergalių sąskaitą atsidarė Arno Veličkos atstovaujama Reimso „Chalon-Reims“ (1-4) ekipa, kuri išvykoje 87:84 (17:25, 27:23, 22:6, 21:30) įveikė Le Mano „Sarthe Basket“ (2-1).

A. Velička buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Gynėjas per 35 minutes įmetė 25 taškus (4/6 dvit., 2/5 trit., 11/18 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Graikijos čempionatą pergale pradėjo Atėnų AEK (1-0) su Jonu Mačiuliu. Sostinės klubas svečiuose 81:68 (15:21, 17:18, 27:20, 22:9) susitvarkė su Nikėjos „Ionikos“ (0-1).

J. Mačiulis per 23 minutes surinko 11 taškų, 2 atkovotus kamuolius bei 1 rezultatyvų perdavimą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)