Rusijos grandai svečiuose apmaudžiai 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27; 11:13) per pratęsimą nusileido kovingajai Belgrado „Crvenai zvezdai“ (2/2).

Maskviečiai trečiame kėlinyje buvo pabėgę į priekį 14 taškų atstumu (51:37), tačiau serbai nekapituliavo ir pavijo savo varžovus – 56:56.

Galiausiai šeimininkai išplėšė ne tik pratęsimą, bet ir pergalę, kurios kalviu tapo Jordanas Loydas, suvertęs 31 tašką.

Ne mažiau įspūdingai pasirodė CSKA legionierius iš Italijos Danielis Hackettas, kuris sumetė 29 taškus (6/8 tritaškiai), surinko 39 naudingumo balus ir pagerino asmeninius karjeros rekordus.

Šį kartą komandai pritrūko svaresnio Mike' Jameso indėlio. Jis finišavo su 9 taškais (2/9 metimai iš žaidimo), 4 klaidomis ir 8 rezultatyviais perdavimais, be to, prametė lemiamus metimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)