26-erių krepšininkas mano, kad kiekviena pergalė ne tik suteikia pasitikėjimo, bet ir duoda papildomos motyvacijos.

„Laimėtos rungtynės tikrai padeda komandai. Su kiekviena pergale ji žino, kad stiklinė yra pusiau pilna ir dar yra vietos tobulėjimui, tad mes norime tapti geresniais. Sezonui tęsiantis konkurencija bus didesnė, bet ir mes būsime stipresni“, – kalba „Ryto“ naujokas.

Rugsėjo „Betsafe–LKL“ naudingiausiu žaidėju tapęs amerikietis vidutiniškai renka po 12,6 taško, 5,8 rezultatyvaus perdavimo bei 18,8 naudingumo balo.

„Tam ruošiausi ir prieš sezoną. Tikrai įdėjau daugiau pastangų, nes noriu geriau žaisti, padėti komandai aukštesniame lygyje ir viską daryti geriau, ką dariau prieš tai bei dar duoti papildomai, – sakė D. Jacksonas. – Esu optimistiškas dėl mūsų sezono.“

Prieš laukiančią dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ ir Čempionų lygos debiutą įžaidėjas papasakojo apie šių rungtynių svarbą, pirmąjį sezoną Europoje bei išsiskiriančius komandos draugus.

– Netrukus rungtyniausite su „Žalgiriu“, kuriame žaidžia buvę koledžo komandos draugai Steve'as Vasturia ir Martinas Gebenas. Ką esate girdėjęs apie šios dvikovos svarbą?

– Girdėjau, kad tai labai svarbi akistata. Noriu pirmą kartą pamatyti areną, daugybę fanų joje, turėti gerą patirtį ir aplinką, atmosfera turėtų būti puiki. Su komanda noriu varžytis aukštame lygyje ir iškovoti pergalę.

– „Ryto“ treneris Donaldas Kairys yra minėjęs, kad esate metikų komanda. Sutinkate su tuo?

– Mes tikrai turime metikų ir daug skirtingų ginklų. Turime vaikinų, kurie gali mesti, veržtis ar daryti abu dalykus, turime gerą komandą. Talentas yra vienas aspektas, turime būti psichologiškai pasirengę, fiziškai aštrūs, tad komandoje turime gerų įgūdžių.

– Kuris iš komandos žaidėjų yra greičiausias?

– Greičiausias? Žinoma, Chrisas McCullough yra greičiausias, jis bėga kaip gepardas. Nemačiau, kad kas bėgtų taip greitai kaip jis.

– O kas komandoje geriausiai deda į krepšį?

– Turbūt Chrisas arba Gytis Radzevičius. Abu gali aukštai pašokti, sukurti gražius epizodus. Turime Gyčiui leisti atlikti daugiau dėjimų rungtynėse, duoti tolimų perdavimų ir leisti jam skristi virš lanko.

– Užimate pirmą vietą lygoje pagal perimtus kamuolius. Kaip manote, ar gynyba labiau priklauso nuo pastangų ar technikos?

– Manau, kad abu dalykai. Daugumą kamuolių perimu, kai atsiduriu tinkamoje vietoje, o ne dėl didelės energijos. Žinoma, reikia žaisti kietai, spausti varžovą, pasitikėti už tavęs esančiais komandos draugais.

– Spalio pabaigoje taip pat debiutuosite ir FIBA Čempionų lygoje prieš Atėnų „Peristeri“. Ko galima tikėtis šiose rungtynės?

– Tai mano pirmas kartas, mano pirmi metai žaidžiant čia. Vertinu tai, kaip ir kiekvieną situaciją – noriu laimėti, varžytis, turime atlikti darbą. Reikia džiaugtis, mėgautis šia kelione, bet aš žaidžiu dėl pergalių. Žinau, kad komanda ir treneriai – taip pat, tad mes pasiruošę. Gali būti ir pralaimėjimų, bet tikrai ne dėl to, jog neatidavėme visko.