Trenerių štabo iš Lietuvos vadovaujama komanda savo sirgalių akivaizdoje 88:89 (22:18, 23:31, 15:24, 28:16) nusileido „Astana“ (1-2) klubui, kuriam tai buvo pirmoji sezono pergalė.

Antrajame kėlinyje varžovus į priekį paleidusi Rusijos ekipa trečiajame ketvirtyje turėjo 17 taškų deficitą (56:73), tačiau be kovos nepasidavė.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Chimki“ pradėjo spurtą 12:0, kurį traumą išsigydęs A. Švedas vainikavo tritaškiu ir išvedė savo komandą į priekį 88:84.

„Astana“ sugebėjo atsitiesti per paskutinę minutę. Ojaras Šilinis jos pradžioje sumetė tris baudų metimus (87:88), o po netaiklaus A. Švedo tritaškio svečius į priekį išvedė Adonio Thomaso dvitaškis.

Lemiamai atakai R. Kurtinaičio kariauna turėjo 15 sekundžių, ir nors likus žaisti 8 sekundes A. Švedas prametė dvitaškį, kamuolį atkovojęs A. Thomasas prametė du baudų metimus.

Dar vieną šansą išsigelbėti gavusi „Chimki“ komanda juo nepasinaudojo – paskutinę mačo sekundę netaikliai iš toli atakavo Jonas Jerebko.

Rungtynės pažymėtos fenomenaliu „Chimki“ puolėjo Devino Bookerio pasirodymu. Amerikietis per 32 minutes surinko 30 taškų (14/17 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 42 naudingumo balus.

A. Švedas sugrįžimo rungtynėse per 31 minutę įmetė 19 taškų (5/8 dvit., 2/11 trit., 3/7 baud.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Kazachstano klubą į priekį vedė Jeremiah Hillas, surinkęs 22 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus. O. Šilinio sąskaitoje – 17 taškų, A. Thomaso – 16.

Šį mačą stebėjo 518 sirgalių. Nuo spalio 21-osios iki lapkričio 7-osios „Chimki“ rungtyniaus už uždarų durų.