Be pusės savo pagrindinės sudėties krepšininkų „Chimki“ (0/4) pratęsė viešnagę Ispanijoje ir Vitorijoje 60:77 (18:15, 18:20, 11:19, 13:23) pralaimėjo dviejų lietuvių atstovaujamai „Baskonia“ (3/1) ekipai.

„Chimki“ eilinį kartą rodė nagučius, tačiau sveikų žaidėjų R. Kurtinaičiui vėl pritrūko. Po dviejų kėlinių svečiai iš Rusijos netgi pirmavo (36:35), bet po pertraukos koją kišti ėmė nuovargis, padaugėjo klaidų, o tuo pasinaudojusi „Baskonia“ perėmė iniciatyvą ir paliko Chimkų klubą be pergalių dūlėti turnyro lentelės apačioje.

Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose buvo vienas iš rezultatyviausių. Starto penkete rungtynes pradėjęs snaiperis per 36 min. surinko 20 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 3 kamuolius atkovojo, 4 kartus privertė varžovus suklysti ir rungtynes užbaigė su 30 naudingumo balų. Toks efektyvumas – R. Giedraičio karjeros Eurolygoje rekordas.

Rokas Giedraitis rungtynėse su "Baskonia"

Dar 20 taškų baskų ekipai pelnė italas Achille Polonara, taip pat sugriebęs ir 10 kamuolių bei surinkęs 27 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 11 min. pelnė 1 tašką (1/2 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Pralaimėjusiems 17 taškų surinko Viačeslavas Zaicevas, 16 (12 atk. kam.) – Devinas Bookeris.

„Chimki“ prarado 19, „Baskonia“ – 12 kamuolių.

Tuo metu Milane vietos „Olimpia Armani“ (3/1) dar labiau pagilino duobę, į kurią sezono pradžioje yra įsmukusi Madrido „Real“ (1/3).

Nors dar mačo pradžioje prarado čiurnos traumą patyrusį įžaidėją Malcolmą Delaney ir po 20 min. atsiliko 31:42, Ettore Messinos auklėtiniai po pertraukos žaidimo vadžias perėmė į savo rankas.

Vienas įspūdingesnių karjeros rungtynių sužaidusio Sergio Rodriguezo į priekį vedami „dizaineriai“ laimėjo 78:70 (10:19, 21:23, 23:13, 24:15).

Ilgus metus atstovauto klubo duobkasiu tapęs ispanas S. Rodriguezas pelnė 25 taškus (4/5 dvit., 3/6 trit., 8/8 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 37 efektyvumo balus.

19 taškų prie pergalės pridėjo Shavonas Shieldsas, 9 – Luigi Datome. Buvęs žalgirietis Zachas LeDay atkovojo 4 kamuolius, bet prametė visus 5 metimus iš žaidimo ir mačą užbaigė su neigiamu efektyvumo koeficientu (-6).

„Real“ ekipai Trey Thompkinsas pelnė 15, Alberto Abalde 14 taškų. „Real“ suklydo 15, o „Olimpia Armani“ – 8 kartus.

Abejas rungtynes tribūnose stebėjo apribotas žiūrovų skaičius.

Turnyro lentelė po 4 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (42)