Miuncheno komanda taip pat laimėjo išvykoje – 75:71 (9:28, 16:17, 23:13, 27:13) nugalėjo antrą pralaimėjimą šią savaitę patyrusią Stambulo „Fenerbahče“ (2/2) ekipą su Edgaru Ulanovu.

Rungtynių pradžioje atrodė, kad jokios intrigos Turkijoje šį vakarą nebus – po pirmo kėlinio turkai turėjo 19 taškų persvarą, o po dviejų kėlinių „Fenerbahče“ pirmavo 45:25.

Visgi po pertraukos Igorio Kokoškovo auklėtiniai į aikštę grįžo nepanašūs į save. Šeimininkų puolimas visiškai užstrigo, o tuo pasinaudojusi „Bayern“ kariauna sparčiai ėmė juos vytis.

Sutrikusiems „Fenerbahče“ žaidėjams nevaisingai blaškantis po aikštę, ketvirtame kėlinyje svečiai ne tik pasivijo, bet ir persvėrė rezultatą, išlikdami priekyje iki finalinės sirenos. Pergalę baudų metimais įtvirtino Vladimiras Lučičius, kuris su 18 taškų tarp nugalėtojų buvo rezultatyviausias (2/2 dvit., 2/4 trit., 8/9 baud.).

17 taškų pridėjo Jalenas Reynoldsas, 11 – Žanas Šiško.

Kovą dėl kamuolių „Bayern“ laimėjo 38-26.

Per antrą mačo pusę Stambulo ekipa surinko 26, o svečiai iš Miuncheno – 50 taškų.

„Fenerbahče“ 25 taškus surinko Janas Vesely (12/14 dvit., 8 atk. kam., 33 naud. bal.), 18 – Nando De Colo.

E. Ulanovas pralaimėjusiems per 30 min. pelnė 10 taš. (2/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 9 efektyvumo balus.

Dar vienose ketvirtojo turo rungtynėse Pirėjuje vietos „Olympiakos“ (3/1) po dramatiškos kovos įrodė savo pranašumą prieš Tel Avivo „Maccabi“ (1/3) – 85:82 (15:22, 29:18, 25:26, 16:16).

Po startinio pralaimėjimo vienvaldžiui Eurolygos lyderiui Kauno „Žalgiriui“, vėliau Georgio Bartzoko auklėtiniai laimėjo trečią kartą paeiliui.

Pergalę šeimininkams fantastišku tritaškiu pačią paskutinę mačo sekundę išplėšė komandos naujokas, 25-erių amerikietis Aaronas Harrisonas.

„Olympiakos“ aukštaūgis Hassanas Martinas pelnė 16 taškų (8/9 dvit.) ir atkovojo 8 kamuolius, Sašos Vezenkovo sąskaitoje 14, A. Harrisono – 12 (2/4 trit.), Vassilio Spanoulio – 11 taškų.

„Maccabi“ Scottie Wilbekinas surinko 18, Othello Hunteris – 15, Elihaj Bryantas – 12 taškų.

Abejos rungtynės buvo žaidžiamos be žiūrovų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)