Pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrė Milano „Armani Exchange“ (2-1) ekipa, kuri svečiuose 75:86 (21:18, 21:18, 16:27, 17:23) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (2-1) komandai.

Pirmoje mačo pusėję atsilikę, tačiau po pertraukos varžovus paviję graikai patys į priekį išsiveržė ketvirtajame kėlinyje, kai po Kosto Slouko ir Charleso Jenkinso tritaškių atsiplėšė 74:65.

Netrukus „Oly“ persvarą pasiekė dviženklę ribą (79:67), ir nors Milano ekipai dar pavyko priartėti 73:79, paskutinės dvi minutės sėkmingiau vėl susiklostė šeimininkams, kurie išsaugojo pergalę savo rankose.

Nugalėtojų gretose spindėjęs K. Sloukas pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 17 (11 rez. perd.), Georgios Printezis ir Aaronas Harrisonas po 16.

„Armani Olimpia“: Sergio Rodriguezas 18, Michaelas Rollas 16, Zachas LeDay 10, Luigi Datome 9.

Tuo metu Miuncheno „Bayern“ (2-1) svečiuose 85:82 (15:15, 19:10, 26:30, 25:27) dramatiškai palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (1-2) krepšininkus.

Likus žaisti minutę „Maccabi“ atsilikinėjo 78:81, bet Tyleris Dorsey gavo techninę pražangą, o trys Vladimiro Lučičiaus baudų metimai priartino bavarus prie triumfo (84:78).

Vis dėlto netrukus jau svečiai buvo nubausti nesportine pražanga, o „Maccabi“ priartėjo 82:84. Paskutinėmis sekundėmis šeimininkai turėjo du šansus išsigelbėti, tačiau jais nepasinaudojo.

Nugalėtojus į priekį vedė karjeros rungtynes sužaidęs V. Lučičius, kurio sąskaitoje – 26 taškai (3/3 dvit., 4/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Tel Avivo ekipai S. Wilbekinas surinko 27 taškus (3/6 dvit., 4/8 trit., 4/9 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus ir 30 naudingumo balų.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 26, Paulas Zipseris 16, Jalenas Reynoldsas 14, Wade‘as Baldwinas 13.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 27 (7 rez. perd.), Ante Žižičius 19, Tyleris Dorsey 9, Angelo Caloiaro 8.