Panevėžio ekipa namuose 76:105 (13:27, 26:32, 11:23, 26:23) neturėjo vilčių prieš Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ (2-1) komandą.

Rusijos klubas visus reikalus išsprendė dar iki pertraukos. Jau antrojo kėlinio pradžioje Jevgenijaus Pašutino kariauna buvo priekyje 40:15.

Po pertraukos „Lokomotiv“ nemažino apsukų ir vienu metu pirmavo net 82:48. Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojų gretose žaidė 25 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Kitas „Lokomotiv“ lietuvis Mantas Kalnietis per 21 minutę įmetė 6 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Marinas Maričius 15, Paulius Valinskas 13, Margiris Normantas ir Gytis Masiulis po 12, Vytenis Lipkevičius 9, Kyle‘as Vinalesas 7 (7 rez. perd.).

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 20, Alanas Williamsas 17 (17 atk. kam., 33 n.b.), Kevinas Hervey 13, Andrejus Martiukas 11, Willas Cummingsas 10.