Buvo atšauktos net trejos šios savaitės rungtynės: ASVEL – Atėnų „Panathinaikos“, Vitorijos „Baskonia“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Valencia“ – „Zenit“, o dar vienas susitikimas (ASVEL–Belgrado „Crvena Zvezda“) kabo ant labai plono plauko.

Neramiai prasidėjo ir trečiadienis. Rusų portalas sportsdaily.ru pranešė, kad dėl neįvardijamų priežasčių į Ispaniją nepavyko išskristi Maskvos srities „Chimki“ vyriausiajam treneriui Rimui Kurtinaičiui.

„Delfi“ žiniomis, R. Kurtinaitis prieš skrydį iš tiesų susidūrė su asmeninėmis problemomis ir kartu su komanda į Madridą neišvyko.

Visgi jis vėlesniu reisu Ispaniją pasiekė ir vadovaus savo auklėtiniams šįvakar 22 valandą per akistatą su „Real“ klubu.

„Chimki“ komandoje darbuojasi ir daugiau lietuvių: trenerio asistentais yra Giedrius Kurtinaitis, Aurimas Jasilionis ir Robertas Kuncaitis, o už fizinį parengimą atsakingas Evaldas Kandratavičius.

Primename, kad į „Chimki“ gretas yra itin stipriai įsisukęs koronavirusas. Chimkiečiai savaitgalį išretėjusiomis gretomis žaidė su Kauno „Žalgiriu“, vos 6-7 pagrindinės sudėties krepšininkus klubas sveikus turės ir per dvejas šios savaitės rungtynes.

R. Kurtinaičiui pastaruoju metu tenka verstis be viso būrio savo auklėtinių: Janis Timma, Jevgenijus Voronovas, Maksimas Baraškovas, Jordanas Mickey ir Gregas Monroe – užsikrėtę COVID-19, Stefanas Jovičius, Aleksejus Švedas ir D. Bertanis – traumuoti, o Errickas McCollumas – karantine.

Atsižvelgdami į visas šias priežastis lažybininkai šio vakaro rungtynėse prognozuoja „Chimki“ sutriuškinimą – anot jų, „Real“ turėtų laimėti didesniu nei 20 taškų skirtumu.