Panevėžiečiai „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje dalinasi 4-5 vietas, o pralaimėtojai tenkinasi 8-9 vieta.

Svečius į pergalę vedė Paulius Valinskas. Trečiąjį sezoną Panevėžyje rungtyniaujantis gynėjas pelnė 17 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Pasvalio klube naudingiausias buvo Paulius Petrilevičius. Jis pelnė 17 taškų, surinko 27 naudingumo balus, tačiau suklydo 8 kartus.

Sėkmės receptu tapo „Pieno žvaigždžių“ įžaidėjo Branko Mirkovičiaus gynyba. Bulgaras pelnė 4 taškus, nepataikė nė vieno tritaškio iš 8 bandymų ir baigė rungtynes su -2 naudingumo balais.

„Lietkabelio“ atsarginiai žaidėjai pelnė 31 tašką. Kovą atspindėjo ir 16 atkovotų kamuolių puolime.

Abi ekipos neišvengė broko. „Lietkabelis“ suklydo 19 kartų, o šeimininkai 21 kartą.

Pirmajame kėlinyje ekipoms labai stigo kokybės puolime. „Pieno žvaigždės“ suklydo 7, o „Lietkabelis“ 6 kartus. Tiesa, pastarieji įgijo nežymų pranašumą (13:10).

Slogų puolimą išjudino panevėžiečių gynėjai P. Valinskas ir Kyle‘as Vinalesas. Jie kartu pelnė 19 taškų, o „Lietkabelis“ į pertrauką išėjo turėdamas solidų dviženklį pranašumą (40:28).

Dar vieną spurtą po pertraukos surengęs „Lietkabelis“ jau kėsinosi nutolti nepadoriu pranašumu (50:34). „Pieno žvaigždės“ toliau klimpo puldami varžovų krepšį, o labiausiai trūko 38-erių veterano Branko Mirkovičiaus indėlio.

Šeimininkai neleido „Lietkabeliui“ nurūkti į priekį, tačiau svečių pranašumas balansavo ties dviženkle riba. Gyčio Masiulio tritaškis K. Vinaleso dvitaškis padidino pranašumą iki 17 taškų (64:47) ir nulėmė nugalėtoją.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius (7 atk. kam., 5 rez. perd., 8 kl.) ir Tomas Lekūnas po 17, Andreja Milutinovičius 12 taškų.

„Lietkabelis“: K. Vinalesas 18 (6/14 met., 7 kl.), P. Valinskas 17 (5 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)