„Budučnost“ krepšininkai neįtikėtiname dviejų pratęsimų trileryje svečiuose triumfavo 101:99 (22:20, 24:21, 17:19, 15:18, 8:8, 15:3).

Antrojo pratęsimo pabaigoje atrodė, kad pergalė jau yra „Partizan“ rankose – Belgrado klubo gynėjas Codi Milleris McIntire‘as likus žaisti 1,3 sekundės pataikė iš toli ir išvedė šeimininkus į priekį 99:98.

Vis dėlto paskutinį žodė tarė Danilo Nikoličius. Puolėjas smeigė tritaškį su finaline sirena bei padovanojo dramatišką pergalę Juodkalnijos ekipai.

„Budučnost“ iškovojo antrą sezono pergalę, o „Partizan“ patyrė antrą pralaimėjimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 27 taškus pelnęs Justinas Cobbsas, o mačo herojus D. Nikoličius pridėjo 21 tašką.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)