Ispanijos čempionai išvykoje 73:90 (16:23, 15:13, 18:29, 24:25) turėjo pripažinti Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-1) pranašumą.

R. Giedraitis per 32 minutes pelnė 26 taškus (3/5 dvit., 6/11 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir 4 kartus suklydo.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 15 minučių pralaimėtojams surinko 4 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Crvena Zvezda“ pamatus pergalei pradėjo iškart po pertraukos, kai spurtavo 11:2 bei įgijo dviženklį pranašumą 47:33. R. Giedraitis tuo metu savo sąskaitoje turėjo tik 5 taškus.

Likus žaisti 10 minučių serbai jau triuškino baskus 68:49, o tuomet prasidėjo R. Giedraičio šou. Lietuvis per paskutinį ketvirtį smeigė 4 tritaškius ir surinko 15 taškų, tačiau nesulaukęs bendraklubių pagalbos intrigos neatkūrė.

Ankstesnį rezultatyvumo rekordą Eurolygoje R. Giedraitis fiksavo pernai lapkritį, kai į tos pačios Belgrado ekipos krepšį įmetė 22 taškus.

Absoliutus 28-erių puolėjo karjeros rekordas – 30 taškų, kuriuos jis LKL mače vilkėdamas Vilniaus „Ryto“ marškinėlius 2017 metais sumetė į Klaipėdos „Neptūno“ krepšį.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 30 (34 n. b.), Marko Simonovičius 16, Corey Waldenas 9.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 26, Luca Vildoza 13, Achille Polonara 10, Alecas Petersas 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)