Galingai sukomplektuota Prancūzijos čempionato komanda pradėjo mačą atkarpa 7:0, tačiau panevėžiečiai dar pirmame kėlinyje išlygino svarstykles, o antrame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus.

Trečias kėlinys svečiams buvo tiesiog košmariškas – Nenado Čanako auklėtiniai jį pralaimėjo net 8:35 ir prarado bet kokias viltis pakovoti dėl pirmos pergalės Europos taurės varžybose.

Lietuvos ekipa suklydo net 21 kartą ir gynyboje nerado priešnuodžių Dee Bostui – 2017 metais Kauno „Žalgirio“ marškinėlius trumpai vilkėjęs įžaidėjas iš JAV pelnė 25 taškus.

Triuškinama nesėkmė nuleido „Lietkabelį“ į patį C grupės dugną.

„Monaco“: Dee Bostas 25 (4/4 dvit., 4/8 trit.), Marcosas Knightas 16 (5 per. kam.), Darralas Willisas 14, Mathiasas Lessortas 11 (9 atk. kam.);

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 13 (6 atk. kam., 4 kl.), Margiris Normantas 11, Paulius Valinskas 10 (5 kl.), Kyle'as Vinalesas 9 (4 rez. perd.), Marinas Maričius 6 (6 atk. kam.).

Prieš savaitę bronziniai Lietuvos pirmenybių prizininkai namuose nusileido „Virtus“ 61:76.

Spalio 14 d. „Lietkabelis“ savoje arenoje priims Krasnodaro „Lokomotiv“ klubą su Mindaugu Kuzminsku ir Mantu Kalniečiu.

Rusijos komanda vėlų trečiadienio vakarą krito Italijoje, kur pralaimėjo „Virtus“ 79:85.