Intriga dvikovoje laikėsi iki pirmojo kėlinio pabaigos, kol „Fenerbahče“ tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Pirmajame kėlinyje siautėjo Stambulo ekipos naujokas E. Ulanovas, pademonstravęs savo snaiperiškas savybes – pataikė 3 iš 4 tritaškių ir surinko 9 taškus iš komandos pelnytų 24.

Aikštės šeimininkai sėkmingai didino savo pranašumą, kol trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 20 taškų (55:35).

„Fenerbahče“ šventė pergalę 77:63, o lietuvis buvo vienas iš rezultatyviausių žaidėjų aikštėje.

E. Ulanovas per 22 min. pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė ir išprovokavo po 3 pražangas bei surinko 11 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Lorenzo Brownas, surinkęs 17 taškų.

Kitas rungtynes „Fenerbahče“ žais spalio 8 dieną svečiuose su kita Stambulo komanda – „Anadolu Efes“.

Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 17, Edgaras Ulanovas 13, Nando De Colo 12, Muhammedas Ali 11.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 15, Langstonas Hallas 12, Torrianas Waldenas 9.