Katalonai pirmavo beveik visas rungtynes, o antrame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki 14 taškų.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai nepasidavė ir po didžiosios pertraukos ėmė vytis varžovus. Prasidėjus lemiamam kėliniui įtampa pasiekė maksimumą – komandas beskyrė du taškai (57:55).

Tačiau tuomet CSKA lyderis Mike'as Jamesas pradėjo klysti, „Barcelona“ spurtavo 8:0 ir susigrąžino tą pačią 14 taškų persvarą.

Nepaisant reabilituotis pabandžiusio M. Jameso firminio metimo iš daugiau nei 8 metrų, Rusijos ekipai laiko paskutiniam šturmui nebepakako.

Ispanijos vicečempionų ekipoje išsiskyrė aukštaūgiai. Brandonas Daviesas pelnė 18, Nikola Mirotičius – 17 taškų.

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Barcelona“ laimėjo 32:24.

Katalonų gretose pasirodė traumą išsigydęs Cory Higginsas, į buvusių komandos draugų krepšį įmetęs 8 taškus ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

CSKA vertėsi be naujoko Nikola Milutinovo ir Janio Strelnieko, o pirmuoju smuiku griežė kitas naujokas Tornikė Šengelija (15 taškų).

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18, Nikola Mirotičius 17 (7 atk. kam.), Alexas Abrinesas 13 (7 atk. kam.), Cory Higginsas 8, Nickas Calathesas (7 rez. perd.) ir Adamas Hanga – po 7;

CSKA: Tornikė Šengelija 15, Mike'as Jamesas 13 (6 kl.), Danielis Hackettas 11, Willas Clyburnas ir Darrunas Hilliardas – po 8.

Kitose pirmojo Eurolygos turo rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) namuose 80:73 (19:29, 30:12, 18:17, 13:15) palaužė Berlyno ALBA (Vokietija).

Įdomu, jog šiame mače abiejų komandų krepšininkai nė karto neprašovė nuo baudų metimų linijos: šeimininkai realizavo visus 11, svečiai – 10 metimų.

„Maccabi“: Angelo Caloiaro 18, Chrisas Jonesas (7 rez. perd.) ir Othello Hunteris – po 12;

ALBA: Marcusas Erikssonas 18, Simone Fontecchio 16 (8 atk. kam.), Peytonas Siva (7 rez. perd.) ir Jaysonas Grangeris – po 10.

Tuo metu „Valencia“ (Ispanija) sezoną pradėjo savoje aikštėje pranokdama Vilerbano ASVEL (Prancūzija) rezultatu 65:63 (18:17, 19:16, 13:14, 15:16).

Lemiamą metimą pataikė Samas Van Rossomas.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 15 (5/6 dvit.), Mike'as Tobey 10, Klemenas Prepeličius 8 (1/6 trit.);

ASVEL: Moustapha Fallas 14, Norrisas Cole'as 11 (6 rez. perd., 6 kl.), Charles Kahudi 9.