Lietuvių atstovaujamas klubas ACB lygos rungtynėse namuose 87:80 (26:22, 17:20, 24:24, 20:14) įrodė pranašumą prieš Sevilijos „Real Betis“ (0-2).

Lemiamu metu šeimininkus gelbėjo L. Birutis. „Obradoiro CAB“ likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes pirmavo minimaliai (77:76), bet centras pelnė 6 taškus ir leido atsiplėšti 84:78.

Per likusį laiką „Real Betis“ išsigelbėti jau nesuspėjo.

Puikiai karjeros etapą Ispanijoje pradėjęs L. Birutis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Jis per 25 minutes įmetė 17 taškų (6/8 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 25 naudingumo balus.

Tuo metu 20 minučių ant parketo praleidęs Laurynas Beliauskas surinko 13 taškų (2/2 dvit., 2/7 trit., 3/4 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.Gynėjo pasirodymas įvertintas 11 naudingumo balų.

Sevilijos komandos gretose blizgėjo Ryanas Harrow, kuris per 19 minučių spėjo surinkti 23 taškus, 4 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ (3-0) svečiuose 87:64 (20:9, 22:14, 21:12, 24:29) sutriuškino Badalonos „Joventut“ (2-1).

Nugalėtojams 22 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 32 naudingumo balus surinko Nicolas Laprovittola.

12 taškų prie pergalės pridėjo Fabienas Causeur.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)