Katalonijos ekipa ACB lygos rungtynėse namuose 82:64 (18:17, 21:16, 26:17, 17:14) sutriuškino Bilbao „RetaBet“ (0-3) su Arnoldu Kulboka.

A. Kulbokai mačas susiklostė itin prastai. Lietuvis per 20 minučių taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko -5 naudingumo balus.

Palengva įsibėgėjusi „Barcelona“ atsiplėšė antrajame kėlinyje, o pamatus pergalei padėjo po pertraukos, kai įgijo 15 taškų pranašumą 63:48.

Š. Jasikevičius galėjo būti neįprastai sau ramus, nes jo auklėtiniai išslaikė koncentraciją iki galo bei ketvirtajame kėlinyje pradėjo varžovų triuškinimą.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo sėkmingai trenerio paskirtas užduotis įgyvendinęs Thomasas Heurtelis, kurio sąskaitoje – 9 taškai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 4 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Vienas prasčiausių savo rungtynių „Barcos“ gretose sužaidė Nikola Mirotičius. Puolėjas per 17 minučių nepelnė taškų (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“: Adamas Hanga 13, Cory Higginsas 12, Alexas Abrinesas ir Thomasas Heurtelis (7 rez. perd.) po 9, Nickas Calathesas (6 rez. perd.) ir Artiomas Pustovijus po 7.

„RETAbet“: Jaylonas Brownas 15 (3/3 trit.), Jonathanas Rousselle 9, Mosesas Kingsley 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)