Rusijos klubas namuose 83:76 (20:22, 23:12, 21:17, 19:25) įveikė Zelionos Guros „Stelmet Enea“ (0-1) ekipą iš Lenkijos.

Ketvirtajame kėlinyje į lemiamą šturmą kilę svečiai likus žaisti 3 minutes prisivijo 71:76, bet tuomet svarbų tritaškį smeigė Mantas Kalnietis.

Po šio metimo „Lokomotiv-Kuban“ susigrąžino rungtynių kontrolę ir varžovams pagalvoti apie pergalę nebeleido.

M. Kalnietis per 26 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Mindaugas Kuzminskas ant parketo praleido 32 minutes ir užfiksavo dvigubą dublį – surinko 11 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Alanas Williamsas. Centras per 33 minutes įmetė 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. 12 taškų prie pergalės pridėjo Willas Cummingsas.

Kitose rungtynėse Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-0) komanda namuose 91:83 (21:23, 25:18, 18:22, 27:20) įrodė pranašumą prieš Talino „Kalev“.

Po traumos sveikstantis A. Gudaitis per 11 minučių įmetė 5 taškus (0/1 dvit., 5/8 baud.) bei atkovojo 5 kamuolius. Centras išprovokavo 4 varžovų pražangas.

„Zenit“ į pergalę vedė 27 taškus pelnęs Austinas Hollinsas. Po 13 įmetė Mateušas Ponitka ir Billy Baronas. 7 taškai ir 7 rezultatyvūs perdavimai – Kevino Pangoso sąskaitoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)