Dviejų lietuvių atstovaujamas Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (2-0) klubas svečiuose 80:76 (21:15, 20:24, 19:17, 20:20) nugalėjo Manresos „Baxi“ (1-1) su Martynu Sajumi.

Priešpaskutinę mačo minutę, esant lygiam rezultatui, Laurynas Beliauskas pataikė itin svarbų dvitaškį, po kurio „Obradoiro CAB“ išsiveržė į priekį 77:75.

„Baxi“ sėkmingo atsakymo nesurezgė, o svečių iš Sanjago de Kompostelos pergalę įtvirtino baudų metimai.

Abejose ekipose rezultatyviausiai žaidė lietuviai. Nugalėtojams L. Beliauskas per 22 minutes pelnė 15 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Jo bendraklubis Laurynas Birutis pagal rezultatyvumą buvo antras – centras per 26 minutes prie pergalės pridėjo 14 taškų (7/10 dvit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavęs M. Sajus per 17 minučių surinko 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.) bei sugriebė 4 atšokusius kamuolius.

Kitose rungtynėse Madrido „Estudiantes“ (0-2) su Dovydu Giedraičiu svečiuose 80:93 (15:24, 21:15, 21:31, 23:23) turėjo pripažinti „Murcia“ (1-1) pranašumą.

D. Giedraitis per 19 minučių įmetė 6 taškus (2/4 trit.) ir atkovojo kamuolį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)