Rimo Kurtinaičio auklėtiniai sezono starte namie 67:79 (15:18, 20:19, 20:14, 12:28) turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Zenit“ (1-0) krepšininkų pranašumą.

Po trijų ketvirčių „Chimki“ dar pirmavo 55:51, tačiau komandą paskandino tragiška ketvirtojo kėlinio pradžia, kai „Zenit“ įspūdingai spurtavo 20:1.

Per šešias minutes varžovams tik tašką pelnyti leidusi Sankt Peterburgo ekipa išsiveržė į priekį 71:56 bei užsitikrino pergalę.

Vasarą sutartį su „Zenit“ sudaręs Artūras Gudaitis rungtynėms registruotas nebuvo. Nerungtyniavo ir kitas klubo naujokas Kevinas Pangosas.

„Chimki“: Dairis Bertanis 12, Jordanas Mickey 10, Sergejus Karasiovas ir Gregas Monroe (7 atk. kam.) po 9.

„Zenit“: Billy Baronas 16, K.C. Riversas ir Willas Thomasas po 11, Alexas Poythressas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)